Projekty stoisk targowych

Do naszych zadań nie należy wyłącznie sama zabudowa, ale także projektowanie stoisk targowych. Wykorzystywanie systemów Octanorm, Maxima Light, Neorama czy Trilock pozwala nam na stosowanie rozmaitych rozwiązań – zarówno klasycznych i ekonomicznych, jak i bardziej zróżnicowanych, nastawionych na nieszablonowość i design. Zawsze przed rozpoczęciem prac staramy się możliwie dokładnie zorientować w oczekiwaniach naszych klientów, dzięki czemu budowane stoiska targowe są w pełni dostosowane do ich potrzeb.

Właściwie skonstruowane i estetycznie wykonane stoisko targowe to podstawa sukcesu na wydarzeniach wystawienniczych. Wierzymy, że nasze projekty stoisk targowych mogą pomóc firmom w osiąganiu celów marketingowych, nawiązywaniu kontaktu z klientami oraz skutecznym i trwałym utrwalaniu swego wizerunku w ich świadomości.

Zgodnie z Twoimi potrzebami

Wieloletnie doświadczenie, stała obecność w branży i częste uczestnictwo na różnorakich targach w Poznaniu, Polsce, ale i Europie – to pozwala nam dokładnie poznać oczekiwania klientów oraz dostosować do nich odpowiednie rozwiązania. W zależności od konkretnych celów stawianych sobie przez przedsiębiorstwo biorące udział w targach oraz od charakteru produktu lub usługi, która będzie podczas nich promowana, będziemy w stanie stworzyć stanowisko zdolne zainteresować i zatrzymać uczestników wydarzenia.

Nasze realizacje stoisk targowych

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, koniecznie sprawdź nasze portfolio. Zobaczysz w nim różne stoiska targowe zbudowane przez ekspertów Versus w porozumieniu ze zleceniodawcami. Ze wszystkich umieszczonych tu stoisk byliśmy równie zadowoleni – podobnie nasi klienci, którzy dzięki nam osiągnęli cele i skutecznie dotarli do osób zainteresowanych swoimi usługami. Liczysz na solidność, kreatywność i naszą gotowość do obsługi stanowiska w czasie trwania targów – zgłoś się!

kontakt

tel./fax: 0-61 66 11 245
gsm: 0-601 639 099
mail: versus@versus.targi.pl

nasi klienci:

partnerzy:

Versus Elstar Plus Projekt
ul. Śniadeckich 17/3
60-773 Poznań,
tel: 0-61 66 11 245
email: versus@versus.targi.pl
Projekt Kurka DesignWykonanie Go4Media