o firmie

versus firmy elstar plus projekt specjalizuje się
w projektowaniu, realizacji i kompleksowej obsłudze stoisk targowych.

to kreatywny zespół ludzi doskonale
łączący młodzieńczą fantazję
z długoletnim doświadczeniem w
branży targowej.

Jesteśmy firmą od wielu lat zajmującą się tworzeniem stoisk wystawienniczych. Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące budowę stanowisk od postaw – od wyboru właściwych rozwiązań technicznych i wizualnych oraz stworzenia projektu stoiska targowego, przez samą budowę i montaż wszystkich niezbędnych elementów, aż po obsługę techniczną w trakcie trwania targów. Z nami nie tylko osiągniesz założone sobie cele marketingowe i odniesiesz sukces na wydarzeniu wystawienniczym, ale także będziesz mógł całkowicie skupić się na swoich klientach. Nasza ekipa będzie w pobliżu, aby w razie czego służyć szybką i fachową pomocą.

Tworząc naszą ofertę, zwracamy uwagę na indywidualne oczekiwania każdego z klientów. Bogate doświadczenie, częste uczestnictwo w targach w Poznaniu, Polsce, ale też Europie, a także żywe zainteresowanie branżą – to pozwala nam być na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami wystawowymi i dostosowywać ich kształt do potrzeb przedsiębiorstw. Zanim projekt stoiska targowego zostanie stworzony i omówiony z klientem, będziemy starali się jak najbliżej poznać podstawowe oczekiwania oraz ewentualne pomysły zleceniodawcy, aby móc odnieść się do nich w naszej wizualizacji. Zależy nam na Twoim zadowoleniu i sukcesie, dlatego zrobimy wszystko, co możemy, by stoisko wystawiennicze, które będzie reprezentowało Twą działalność, spełniało wszystkie standardy.

Korzystamy z kilku różnych systemów, których elementy często łączymy ze sobą dla uzyskania ciekawszych efektów. Dbamy nie tylko o solidne wykonanie stoisk, ale także o ich warstwę estetyczną. W zależności od charakteru działalności i akcji specjalnej, stworzymy odpowiednią do nich aranżację. Dekoracje mogą zostać wykonane z kwiatów lub innych elementów – wszystko do uzgodnienia z naszą ekipą. Jesteśmy elastyczni, otwarci na nowe rozwiązania i wciąż głodni nowych wyzwań, wobec czego z chęcią stworzymy stoisko wystawowe całkowicie zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Zachęcamy do kontaktu!

kontakt

tel./fax: 0-61 66 11 245
gsm: 0-601 639 099
mail: versus@versus.targi.pl

nasi klienci:

partnerzy:

Versus Elstar Plus Projekt
ul. Śniadeckich 17/3
60-773 Poznań,
tel: 0-61 66 11 245
email: versus@versus.targi.pl
Projekt Kurka DesignWykonanie Go4Media