Budowa stoisk targowych

Stoiska na targach dostosowane do potrzeb klienta

Jako firma o dużym doświadczeniu w branży mamy świadomość różnorodności eventów, w których uczestniczą nasi klienci, ale i samych potrzeb wystawców. Dlatego też usługę budowy stoisk targowych zawsze staramy się dostosowywać do indywidualnych oczekiwań zleceniodawców. Aby zapewnić naszym klientom jak najdoskonalszą obsługę oraz wygodne stanowisko targowe, rozwiązanie dobieramy w zależności od wielkości powierzchni, budżetu, charakteru targów oraz – co równie istotne – celu, w jakim firma zjawia się na wydarzeniu.

Tworzymy wiele stoisk targowych rocznie

Dzięki doświadczeniu i zaufaniu klientów możemy budować nawet kilka tysięcy stoisk targowych rocznie. Duża liczba zleceń pozwala nam mierzyć się z różnymi wyzwaniami. Jak wiadomo, każda firma w zależności od tego, w jakiej dziedzinie się specjalizuje i w jakim celu zjawia się na targach, ma własne oczekiwania. Zawsze staramy się im sprostać – nasza ekipa będzie w stanie zbudować stanowisko w pełni dostosowane do potrzeb każdego wystawcy. Możemy zaproponować klasyczne, ekonomiczne stoiska, zindywidualizowaną zabudowę w oparciu o elementy systemowe, również z wykorzystaniem dodatkowych, niestandardowych elementów, np. podwieszeń, wydruków na foliach i tkaninach. Oprócz tego zajmujemy się także realizacją stanowisk całkowicie oryginalnych, stworzonych na zamówienie klienta, w których możemy zastosować rzadko używane materiały oraz niebanalny design.

Budowa stoisk od podstaw

Chcąc zapewnić klientom kompleksową obsługę, dbamy o to, by stoiska były dopracowane w każdym calu. Zależy nam na tym, by stanowiska cieszyły się zainteresowaniem uczestników targów, były komfortowe w użytkowaniu, solidnie wykonane oraz dostępne dla naszych klientów w dobrych, korzystnych cenach. Projekt, a więc wizualizacja oraz wycena stoiska, są konsultowane ze zleceniodawcą – to nasza indywidualna oferta stworzona w oparciu o oczekiwania klienta i nasze doświadczenie.

Co dokładnie obejmuje nasza oferta?

  • wizualizację stoiska,
  • kompleksową budowę stoiska z dostępem do prądu i wody,
  • pełną obsługę podczas targów,
  • udostępnienie niezbędnego sprzętu i mebli (w tym: sprzęt audio-video, IT i nagłośnienie),
  • oprawę graficzną stoiska,
  • etalaż,
  • dekoracje oraz ogólną aranżację stoiska,
  • materiały reklamowe,
  • serwis video/foto.

Stoiska targowe w Poznaniu

Na miejscu znajdzie się serwis techniczny, który będzie w stanie sprawnie zrealizować dodatkowe zamówienia oraz zareagować na zdarzenia losowe. Jesteśmy w stanie zbudować stoisko targowe w trybie błyskawicznym oraz równie szybko poradzić sobie z wszelkimi usterkami. Jeśli szukasz firmy zajmującej się zabudową stoisk targowych w Poznaniu, zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług. Obsłużymy również stoiska na wydarzeniach poza Poznaniem – w każdym w centrum wystawienniczym w Polsce i Europie.